Громадські обговорення

Сила людей в єдності!

Місцева влада повинна бути максимально наближеною до людей, знати всі їхні проблеми та тривоги, чути пропозиції і швидко реагувати. Саме завдяки такій консолідації формується розвинута громада. Попереду вибори. За два місяці нам всім обирати як жити далі в нашому спільному домі, який зветься Тростянецька об'єднана громада, хто управлятиме цією великою громадою.

Більшість місцевих партій пишуть свої програми у власних кабінетах або списують її із загальноукраїнських лозунгів. По-іншому діє політична партія «Сила Людей», яка вийшла писати програму розвитку нашої Тростянецької громади на 5 років разом із звичайними людьми - жителями нашої громади!

На запрошення взяти участь у формуванні Народної програми відгукнулося чимало небайдужих тростянчан, які мають ідеї щодо подальшого розвитку Тростянця. Всі вони зібралися недільного дня, 16 серпня, у великій залі садиби Л. Є. Кеніга.

- Ми сьогодні зібрались, щоб вирішити - як жити нашій громаді у найближчі 5 років. Для цього нам необхідні бажання та єдність влади із громадянським суспільством. Я бачу результатом нашої спільної роботи створення комфортних умов для проживання у Тростянецькій громаді: з можливістю працювати й змістовно відпочивати, отримувати якісні соціальні, медичні, освітні, культурні послуги, - зазначив Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОТГ, лідер політичної партії «Сила людей».

В ході зустрічі тростянчани озвучили цілий ряд слушних пропозицій. Висловлювалися за продовження впровадження міської програми «Комфортний двір», продовження програми по ремонту багатоповерхівок за принципом 70/30, придбання додаткового комунального транспорту та розширення маршрутів.

Громадські активісти також порушували такі важливі теми, як ремонт доріг, підтримка Тростянецького професійного ліцею, створення соціальної аптеки, будинку людей похилого віку, вирішення проблеми з безпритульними тваринами. Говорили також про розробку цільових програм для молоді, обговорили перспективи безкоштовного проїзду дітей в громадському транспорті тощо.

Жвава тригодинна дискусія, детальний аналіз кожної проблеми і пошук спільного рішення по кожній темі - так якісно напрацьовувалася Народна програма розвитку Тростянецької ОТГ на найближчі 5 років.

СМС інформування