Культурне життя громади

День села - свято, що єднає!

Яскравим, неповторним, наповненим теплою атмосферою спільної радості й добра – саме таким залишиться в пам’яті 360 День народження сіл Кам’янка і Кам’янецьке!
Свято проходило в оновленому парку, який за два з половиною роки, відколи Кам’янська сільська громада приєдналася до Тростянця, змінився невпізнанно!

Цьогоріч у парку побудували дві альтанки, й вже закладено фундамент для третьої. Напевне, одиниці громад Україні мають такий чудовий сільський парк – освітлений у вечірній час, з тротуарними доріжками, ігровими майданчиками, зручними лавами й бесідками!

На День села у парку розгорнулася виставка виробів майстрів народних ремесел та промислів. Для сільської малечі за кошти бюджету громади влаштували безкоштовні атракціони. Дорослі та діти пригощались смачним козацьким кулішем! На святково оформленій імпровізованій сцені біля сільського Будинку культури виступали талановиті Кам’янські артисти.

Завітав на День села до Кам’янки міський голова Тростянецької ОТГ Юрій Бова. Привітавши громаду зі святом, він нагородив почесними грамотами підприємців, які надали благодійну допомогу в його організації, а це – Олександр Линник, Олена Шимко, Євген Тарасенко. За вагомий особистий внесок у розвиток села почесною грамотою нагороджено Тамару Сторожеву – керівника соціального відділу ТОВ «Дружба-Нова». За активну життєву позицію й добрі справи на благо сільської громади були відзначені голови вуличних комітетів Галина Куколь, Олександр Дроздов, Володимир Кулик, Людмила Новак.

Юрій Анатолійович також вручив почесні грамоти учасникам конкурсу кашоварів «Приготуй з любов’ю», переможцям спортивних турнірів, які проходили цього дня зранку!

Після церемонії нагородження міський голова Юрій Бова поспілкувався з людьми, вислухав й взяв на замітку проблеми й поради кожного, хто до нього звернувся.

Весело, цікаво, радісно проходило свято! «Ще такого свята в нас ніколи не було!», - говорили люди!

Повітряними кульками й морозивом порадувала діток політична партія «Сила людей»! Тематичні локації створив у сільському парку Тростянецький Палац дітей та юнацтва! Це й розважальна програма для малечі, й творчі майстер-класи, й виставка виробів гуртківців.

Підлітки, молодь й всі, хто був на святі, насолоджувалися виступом гостя програми - естрадного співака, лауреата Всеукраїнських і міжнародних конкурсів - Леоніда Вівсюка!

Яскравим завершальним акордом стало фаєр-шоу від Київського театру вогню «Стафф»! Вогняне шоу відбулося в Кам’янці вперше і викликало шквал радісних емоцій!

Ось таким дружнім, веселим та запальним був День села в Кам’янці!

СМС інформування