Охорона здоров"я

Новий сучасний автомобіль швидкої медичної допомоги придбали в Тростянецьку міську лікарню

Важлива, непересічна подія відбулася сьогодні в Тростянецькій міській лікарні! Ключі від нового сучасного автомобіля швидкої медичної допомоги вручив народний депутат по 162-му виборчому округу Микола Задорожній генеральному директору КНП «Тростянецька міська лікарня Анатолію Плахтирі! А сам новенький автомобіль красувався на подвір'ї лікарні!

Вперше за багато років сучасний автомобіль швидкої медичної допомоги поповнив транспортний пар нашої лікарні! Його придбано за ініціативи міського голови Юрія Бови, який на зустрічі з народним депутатом Миколою Задорожнім у Тростянецькій райдержадміністрації запропонував державні депутатські кошти на соціально-економічний розвиток регіону спрямувати саме на ці потреби.

На урочистостях з нагоди цієї чудової події міський голова Юрій Бова висловив щиру подяку Миколі Задорожньому від імені всіх жителів громади за підтримку його ініціативи й плідну співпрацю!

Окрім державної субвенції – 875 тис. грн., кошти на придбання медичного транспорту виділили Тростянецька міська громада – 138 тис. грн., Боромлянська сільська громада – 100 тис. грн. У бюджеті Тростянецької ОТГ також передбачено 240 тис. грн на оснащення автомобіля необхідним медичним обладнанням.

- У вирішенні цього питання ми бачимо допомогу держави й співпрацю двох територіальних громад - Тростянецької та Боромлянської, - сказав міський голова Юрій Бова й додав, що нарешті розпочалася конструктивна взаємодія з Боромлянською громадою, її очільником Василем Романікою щодо спільного утримання лікарні.

Микола Задорожній, народний депутат України повідомив, що ним також виділені кошти державної депутатської субвенції на придбання сучасного операційного столу в нашу Тростянецьку лікарню.

- Тростянецьку міську лікарню буду підтримувати й надалі. Вважаю, що в Тростянецькій ОТГ своя лікарня потрібна, так як громада восени значно розшириться, - зауважив народний депутат Микола Задорожній, виступаючи на урочистостях.