Культурне життя громади

Сьогодні, 30 липня, всесвітній день протидії торгівлі людьми. З цієї нагоди Тростянецькою міською радою від імені Громадської організації « Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» передано для юних читачів Тростянецької публічної бібліотеки настільну інформаційно-просвітницьку гру «Ліза та її друзі подорожують світом». Гра навчає правилам безпечної поведінки під час подорожі та працевлаштування за кордоном.

Гра «Ліза та її друзі подорожують світом» розроблена співробітниками Програми Міжнародної організації з міграції (МОМ) з протидії торгівлі людьми та має на меті інформування у ігровому форматі дітей та підлітків правила безпечних подорожей, а також вироблення у гравців навичок безпечної поведінки в ситуаціях, які потенційно можуть призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

Сьогодні в Тростянецькій публічній бібліотеці учасниками гри «Ліза та її друзі подорожують світом» стали юні жителі нашої громади - представники Дитячої дорадчої ради. Модераторами гри виступили працівники нашої публічної бібліотеки.

Завітала на захід спеціаліст відділу соціального захисту Тростянецької міської ради Ольга Рябуха. В ході гри вона розповіла юним читачам про дитяче жебрацтво, як один із видів торгівлі людьми, про те, що потрібно робити в разі втрати паспорта та чому важливо перед поїздкою в іншу країну зателефонувати на гарячу лінію. Також під час гри було здійснено дзвінок на гарячу лінію, спеціаліст якої повідомив яку саме інформацію можна отримати звернувшись до них.

Школярі з Дитячої дорадчої ради з задоволенням ділилися своїми враженнями від гри й відзначали, що здобули сьогодні нові корисні знання!