Про скликання комісії з питань етики

від 13.12.2011 року № 172
м. Тростянець

Про скликання комісії з питань етики

На виконання рішення виконкому № 6 від 16.01.2008 року «Про впровадження в дію Кодексу етики посадових осіб місцевого самоврядування Тростянецької міської ради та створення комісії з етики», рішення № 62 від 16.02.2011 року «Про внесення змін до складу комісії з етики», у зв’язку із поданням прокуратури Тростянецького району щодо усунення порушень вимог Закону «Про звернення громадян», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» стосовно неналежного виконання своїх службових обов’язків начальника відділу правового забезпечення Линник Л.В., з метою проведення якісної перевірки причин виникнення даних обставин, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати комісію з питань етики та провести її засідання 23.12.2011 року в залі засідань Тростянецької міської ради о 14-00 годині.

2. Начальнику відділу правового забезпечення Линник Л.В. у термін до 16.12.2011 року надати пояснення на ім’я міського голови по даному питанню.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючу справами виконкому Біловол А.Л.

Міський голова                     Ю.А.Бова