Благодійна допомога

Дякуємо Міжнародному благодійному фонду «Карітас України», Програмі «ULEAD з Європою / ULEAD with Europe» за «Скриньку здоров’я»!

Новий проєкт «Підтримка об’єднаних теритоіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19» був започаткований Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» за підтримки Програми ULEAD з Європою.

Приємно відзначити, що вже вдруге Міжнародний фонд БФ «Карітас України» надіслав вже другу «Скриньку здоров’я» нашій громаді! Днями надійшло до Тростянецької міської ради 335 багаторазових захисних масок та 400 пар захисних рукавичок. Вони розподілені між співробітникам ЦНАПу, Тростянецької публічної бібліотеки, інклюзивно-ресурсного центру, соціальним працівникам та фахівцями інших установ та закладів, які знаходяться в зоні ризику.

Тож щиро дякуємо Програмі «ULEAD з Європою / ULEAD with Europe» та міжнародному благодійному фонду "Карітас України» за «Скриньку здоров’я» для захисту працівників Тростянецької громади у період пандемії!