Привітання міського голови

Шановна Тростянецька громадо!Щиро й сердечно вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!

Цей день назавжди залишиться знаменною датою в історії українського державотворення. Прийняття Основного Закону України 28 червня 1996 року заклало перші цеглини для розвитку України, як демократичної, правової, соціальної держави.

Конституція України – це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу. Саме цей документ є запорукою стабільного розвитку та утвердження нашої держави як демократичної, незалежної і цивілізованої у світовому товаристві.

Тож нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови нашої держави, учасниками яких є кожен із вас! Головна теза Основного Закону полягає в тому, що носієм державної влади є народ. Людина, її інтереси та права мають бути центром державної політики й місцевого самоврядування, основою для формування всієї правової системи в нашій державі.

У день свята Основного Закону України від усього серця бажаю усім тростянчанам миру і злагоди, добробуту і затишку в родинах, мудрості й далекоглядності, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації Конституційних принципів нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Слава Україні!

З повагою, міський голова Тростянецької ОТГ Ю. А. Бова