Увага, аукціон!

До відома населення та суб'єктів господарювання

Тростянецька міська рада інформує про проведення в електронній торговій системі ProZorro.Продажі аукціону з умовами об’єкта малої приватизації – квартири по вул. Набережній, буд. № 14, кв. № 3 в м. Тростянець Сумської області.

Відомості про об’єкт малої приватизації: квартира №3 загальною площею 26 м2 розташована в одноповерховому цегляному чотириквартирному будинку в м. Тростянець Сумської обл. по вул. Набережній,14. Квартира складається з 2-х житлових кімнат загальною площею 17,1 м2, а також кухні, коридору та тамбуру.

Об’єкт продажу тривалий час не використовувався за призначенням і потребує ремонту. Інженерні комунікації квартири: є електропостачання та можливість підключення до газової мережі.

Перевагою придбання даної квартири є її зручне місце місцерозташування: дорога по вул. Набережній має асфальтоване покриття, поруч з будинком є зупинка громадського транспорту, магазини, неподалік - центральний ринок. Відстань від будинку до залізничного вокзалу та автостанції - близько 1,3 км.
На відстані близько 700 м розташована Тростянецька шоколадна фабрика компанії ПрАТ «Монделіс Україна» та завод з пакування кави компанії «Jacobs Douwe Egberts».

Стартова ціна об’єкту для продажу на електронному аукціоні з умовами (без ПДВ): 41530,00 грн. (сорок одна тисяча п’ятсот тридцять гривень 00 копійок).

Додаткові умови продажу об’єкта приватизації:

- Витрати пов’язані з нотаріальним посвідченням та державною реєстрацією договору купівлі - продажу оплачуються покупцем.
- Покупець до дати укладення договору купівлі-продажу відшкодовує Тростянецькій міській раді витрати по підготовці об’єкту до продажу в розмірі 2056,00 грн. (дві тисячі п’ятдесят шість гривень 00 копійок).

Дата проведення аукціону 21.07.2020 року. Час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Унікальний код об’єкта малої приватизації в електронній торговій системі Рrozorro.Продажі: UA-AR-P-2020-02-21-000001-3.