Про проведення 35 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець №

Про проведення 35 сесії
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами):

1. Провести 35 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 17 червня 2020 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про звернення до Прем’єр-міністра України, Міністерства інфраструктури України, народного депутата України по 162 виборчому окрузі Задорожнього М.М., Голови правління АТ «Укрзалізниця».
2.2. Про звернення до Прем’єр-міністра України, Міністерства інфраструктури України, народного депутата України по 162 виборчому окрузі Задорожнього М.М.
2.3. Про звернення до Тростянецької районної ради Сумської області.
2.4. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2019 року № 595 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
2.5. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання № 179 від 04.01.2018 року Тростянецької міської ради «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту».
2.6. Про затвердження Положення про відділ правового забезпечення апарату Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.7. Про затвердження Положення та призначення уповноваженої особи відповідальної за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі у Тростянецькій міській раді.
2.8. Про затвердження складу тендерного комітету Тростянецької міської ради та Положення про нього в новій редакції.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести:

- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 15 червня 2020 року о 10.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 15 червня 2020 року о 13.00 годині;
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 16 червня 2020 року о 14.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 16 червня 2020 року о 16.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 16 червня 2020 року о 17.30 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
35 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 35 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 17 червня 2020 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                     Юрій БОВА