Сесія

Сьогодні на пленарному сесійному засіданні розглядалося питання «Про звіт виконавчого комітету, апарату, комунальних підприємств, установ та організацій Тростянецької міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвиту Тростянецької міської ОТГ за 1 квартал 2020 року.».

Міський голова Юрій Бова, доповідаючи з цього питання, надав депутатам вичерпну інформацію щодо виконаних завдань в усіх сферах господарювання Тростянецької міської громади.

Він наголосив, що головним пріоритетом є й надалі залишатиметься підтримка й модернізація Тростянецької міської лікарні. Так як вивчення громадської думки показало, що саме цей напрям роботи влади для тростянчан є найважливішим.

Керівник Тростянецької громади відзначив у числі масштабних робіт, виконаних за перші три місяці 2020 року - ремонт кабінету ультразвукової діагностики на загальну суму близько 200 тис. грн та початок капітального ремонту приміщення неврологічного відділення площею 800 м2.

«Вже виконано у неврологічному відділенні капітальний ремонт мережі опалення, водопостачання, каналізації. Будівельники завершують внутрішні оздоблювальні роботи. Загальна вартість ремонтних робіт – близько 500 тис. гривень, - розповідав міський голова Юрій Бова , - А також за кошти бюджету громади вже закуплено майже все необхідне устаткування для цього стаціонару – якісні меблі в палати, холодильники, телевізори - усього на загальну суму – 520 тис. гривень».

Очільник громади повідомив, що відкриття модернізованого неврологічного відділення заплановане на середину червня 2020 року.

Юрій Анатолійович також відмітив якісну підготовку Тростянецької міської лікарні до протидії поширенню коронавірусу, на відповідні цілі було затрачено 1,6 млн грн. бюджетних та спонсорських коштів.

Доповідач зупинився на значному обсязі виконаних робіт по ремонту комунальних доріг. Цьогорічна рання весна дала можливість виконувати дорожні роботу в першому кварталі. Протягом 1 кварталу на території громадив ході дрібного поточного ремонту доріг заасфальтовано 1779 м2 дорожнього полотна, з бюджету громади затрачено на це 1 млн. грн.

Щодо проєктної діяльності – розроблено актуальні для життєдіяльності громади проєкти по реконструкції очістних споруд, будівництву артезіанської свердловини, водогонів, каналізаційних мереж.

Важливим напрямом роботи у галузі спорту є реконструкція стадіону ім. В. П. Куца, роботи активно ведуться. Приємним подарунком для культурного відпочинку тростянчан стануть новостворений парк на березі річки Боромля й оновлена, капітально відремонтована бібліотека в Цукрозаводському клубі – ці роботи в стадії завершення.