Про забезпечення збереження майна територіальної громади міста

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 14.11.2011 року № 154
м. Тростянець

Про забезпечення збереження майна
територіальної громади міста

З метою забезпечення збереження майна територіальної громади міста, яке знаходиться в головному будинку Л. Кеніга та на території садиби,

1. Проводити прийом – передачу майна двірниками – прибиральниками у охоронників фірми «Альфа – К» та передачу майна двірниками – прибиральниками охоронникам фірми «Альфа – К», а також зауваження, пригоди, порушення громадського порядку в період чергування підтверджувати записами в книзі чергувань.

2. Прийом майна проводити о 8- 00 ранку у охоронників фірми «Альфа – К» в присутності завідуючої клубного закладу Тростянецької міської ради «Культурно – дозвіллєвий комплекс «Тростянецький»
Куц Ю.О.

3. Передачу чергування від охоронників фірми «Альфа – К» працівниками клубного закладу Тростянецької міської ради «Культурно – дозвіллєвий комплекс «Тростянецький» здійснювати з обов’язковою перевіркою головного будинку Л. Кеніга та прилеглої до будинку території , Круглого двору та прилеглої до нього території.

4. В разі пошкодження майна, яке знаходиться в головному будинку Л.Кеніга та на прилеглій до будинку території , Круглого двору та прилеглій до нього території, завідуючій клубного закладу Тростянецької міської ради «Культурно – дозвіллєвий комплекс «Тростянецький» Куц Ю.О. негайно повідомляти до РВ УМВС.

5. Дане розпорядження направити керівництву охоронної фірми «Альфа – К» та завідуючій клубного закладу Тростянецької міської ради «Культурно – дозвіллєвий комплекс «Тростянецький» Куц Ю.О.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                 Ю.А.Бова