Про участь м. Тростянець у щорічному обласному конкурсі населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 11.11.2010 року
м. Тростянець № 153

Про участь м. Тростянець у щорічному
обласному конкурсі населений пункт
найкращого благоустрою і підтримки
громадського порядку

На виконання розпорядження голови Сумської облдержадміністрації
№ 354 від 07.07.2006 року «Про проведення в області щорічного Всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку», відповідно до Положення про щорічний Всеукраїнський конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2003 року №1119, змін до цього Положення, розпорядження голови Тростянецької РДА №392 від 11.09.2006 року, враховуючи той факт, що у 2011 році виконано великий об‘єм робіт по благоустрою міста та дотриманню громадського порядку в місті, керуючись п.2, п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Взяти участь в 2011 році в щорічному обласному конкурсі на кращий населений пункт по благоустрою та дотриманню громадського порядку.

2. Заступнику міського голови Заяц Ю.М. з залученням відповідних фахівців та спеціалістів підготувати відповідні матеріали для участі у конкурсі та оформити альбом з фотоілюстраціями про виконану роботу за 2011 рік по благоустрою та дотриманню громадського порядку в місті.

3. Головному бухгалтеру Пустовойтовій В.А. профінансувати необхідні видатки щодо участі у конкурсі.

4. Дане розпорядження направити до відділу бухгалтерського обліку, економісту апарату міської ради.

5. Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                Ю.А. Бова