Заходи з протидії коронавірусу

КП «Тростянецький ринок» по вулиці Набережній сьогодні відновив свою роботу. Відразу ж директор ринку Віктор Черкашин спільно з працівниками Тростянецької міської ради, медпрацівником КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» перевірили операторів ринку та покупців щодо дотримання протиепідемічних заходів.

Медпрацівник виміряла температуру тіла у реалізаторів продуктів харчування та у відвідувачів ринку безконтактним термометром. Громадян з підвищеною температурою, з ознаками респіраторних вірусних захворювань не виявлено.

Посадові особи в ході перевірки переконалися, що КП «Тростянецький ринок» не порушує вимог Постанови головного державного санітарного лікаря від 30 березня 2020 р. Перед початком роботи на ринку проведено дезінфекцій обробку, персонал забезпечений засобами індивідуального захисту. Покупців було не багато, вони не заходили за червоні захисні смуги, якими позначена відстань між покупцем та продавцем.

За словами керівника КП «Тростянецький ринок» Віктора Черкашина, робота ринку під час карантину завжди буде розпочинатися з подібних перевірок!

Звертаємо увагу покупців: на вході до ринку стоять контролери, які не пропускають людей без захисних масок та рукавичок!