Заходи з протидії коронавірусу

Тростянецькі комунальники розпочинають санітарну обробку під'їздів

У рамках заходів з протидії поширенню коронавірусу на території громади, в Тростянці розпочинається санітарна обробка під’їздів багатоквартирних будинків та місць громадського відпочинку. Дезінфікаційні засоби для цього будуть придбані за кошти бюджету Тростянецької громади.

Санітарну обробку під’їздів будинків житлового фонду здійснюватимуть за допомогою спеціальних розпилювачів працівники КП «Тростянецьке ЖЕУ», до дезінфекції дитячих та спортивних майданчиків цими днями приступлять працівники КП «Чисте місто».

Відповідне рішення ухвалили вчора на спільному засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та оперативного штабу з протидії розповсюдження вірусної інфекції COVID-19, яке пройшло в режимі онлайн.