Заходи з протидії коронавірусу

У Тростянецькій міській раді введено посилений протиепідемічний режим

Суворий контроль за щоденним допуском до роботи працівників апарату Тростянецької міської ради в період загальнодержавного карантину забезпечують відповідальні працівники загального відділу.

Перед початком роботи проводиться температурний скринінг співробітників та їх опитування щодо стану здоров’я. Відповідне розпорядження видав міський голова Юрій Бова 20 березня 2020р.

У разі виявлення симптомів респіраторного захворювання, підвищення температури тіла (більше 37 градусів) у будь-якого працівника, його буде негайно відсторонено до роботи. Людині, що захворіла, буде рекомендовано викликати сімейного лікаря або швидку допомогу. Співробітника попередять про дотримання самоізоляції.

Ті з працівників апарату Тростянецької міської ради, у яких протягом робочого дня виявляються симптоми гострого респіраторного захворювання (кашель, підвищення температури тіла) будуть негайно відправлені додому. Їм буде рекомендовано повідомити про свій стан сімейного лікаря, а при розвитку невідкладних станів (задишка, стійкий біль у грудній клітці) – звернутися за екстреною медичною допомогою за номером 103.

З метою недопущення поширення корона вірусу, в Тростянецькій міській раді здійснюється регулярне прибирання приміщень, протирання поверхонь, до яких часто торкаються руками (робочі столи, стільниці та дверні ручки). Співробітники міської ради носять захисні маски та мають можливість регулярно дезінфікувати руки.

Нагадуємо, що у період карантину прийом громадян у Тростянецькій міській раді не здійснюється.