Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Заходи з протидії коронавірусу
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Про підготовку КП «Тростянецька міська лікарня» до можливого прийому пацієнтів з діагнозом коронавірус проінформував Анатолій Плахтиря – генеральний директор, учора на спільному засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та оперативного штабу з протидії розповсюдження вірусної інфекції COVID-19.

Нагадаймо, що рішенням начальника обласного управління охорони здоров'я Тростянецька міська лікарня визначена опорною для Охтирського, Тростянецького та В. Писарівського районів для госпіталізації хворих на COVID-19. Питання підготовки нашої лікарні до можливої епідемії коронавірусу – на постійному контролі у міського голови Тростянецької ОТГ Юрія Бови.

Як повідомив членам комісії Анатолій Плахтиря, в нашій лікарні визначений чіткий алгоритм дій, підготовлено палати інфекційного відділення для хворих, медперсонал інфекційного та приймального відділень пройшов спеціальне навчання.

«Ми подали заявку до управління охорони здоров’я на оснащення палат для хворих на коронавірус апаратами штучної вентиляції легень і апаратами, які забезпечують подачу кисню», - сказав Анатолій Анатолійович. - Маємо надію, що держава в найкоротший термін допоможе облаштувати всім необхідним обладнанням наш медичний заклад.»

Також на засіданні повідомлялося, що вже проплачені кошти (бюджету нашої громади та спонсорські) за сучасний апарат штучної вентиляції легень, у квітні його буде доставлено до нашої лікарні.

Завдячуючи підтримці Тростянецької міської ради, Тростянецького району, народного депутата Миколи Задорожнього, небайдужих тростянчан наша лікарня забезпечена засобами індивідуального захисту персоналу та засобами дезинфекції на перший час.

Зокрема, народний депутат Микола Задорожній закупив за власні кошти 230 літрів деззасобу для Тростянецької міської лікарні, крім того - 10 літрів засобу для дезінфекції для потреб райдержадміністрації, 5 літрів - для Тростянецького відділення поліції, 5 літрів - для потреб Тростянецької міськради.

У разі необхідності, будуть виділені додаткові кошти для протидії розповсюдженню коронавірусу в Тростянецькій громаді.

На виконання доручення Управління охорони здоров’я Сумської ОДА, на території Тростянецької міської лікарні ( біля інфекційного відділення) встановлено намет, де буде проводитися швидке тестування хворих з підозрою на коронавірус. Наразі в наметі облаштовується пункт чергування медперсоналу.

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту