За досвідом в місто Івано - Франківськ

1-2 листопада 2011 року в с. Татарів Івано-Франківської області відбулася конференція «Створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг в Україні» в роботі, якої взяли участь секретар міської ради А.І. Шацька та керуюча справами виконкому А.Л. Біловол. Даний візит обумовлений тим, що нещодавно «Спілка підприємців Тростянеччини» стали переможцями конкурсу «Розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг» МФ «Відродження» з проектом «Створення та організація діяльності міського центру адміністративних послуг». В рамках даного проекту в наступному році планується створення Центру надання адміністративних послуг при Тростянецькій міській раді.
Співорганізаторами конференції виступив виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради спільно з Центром політико-правових реформ, Німецьким агентством з технічного співробітництва (GІZ), Центром досліджень місцевого самоврядування та Фондом Фрідріха Науманна «За свободу». Участь у заході взяли понад 50 учасників з 25 міст України, а також представники Адміністрації Президента та Міністерства юстиції України. Метою даного заходу був обмін досвідом між представниками міст щодо створення та функціонування Центрів надання адміністративних послуг в Україні та об’єднання зусиль для вирішення спільних проблем, посилення впливу на загальнодержавну політику в сфері надання адміністративних послуг. В рамках даної конференції учасники відвідали Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська.