Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Попереджаємо – грип!
Попереджаємо – грип!


Грип – гостре інфекційне захворювання з повітряно-крапельним шляхом передачі збудника, яке характеризується коротким інкубаційним періодом (від декількох годин до 7 діб), масовим поширенням, лихоманкою, симптомами інтоксикації та враженням верхніх дихальних шляхів з великою частотою виникнення ускладнень.
Грип дуже підступна інфекція, її наслідки не можна передбачити, вірус чине токсичну дію на весь організм людини, пригнічує його захисні сили, активізує різні мікроорганізми, звідки часто виникають різні ускладнення грипу: бронхіт, пневмонія, плеврит, синусит, арахноїдит, загострення хронічних інфекцій. Найбільш тяжким з них є токсичний набряк легенів та мозку, а також гостра серцево-судинна недостатність, енцефаліт, неврит тощо. Деякі з цих ускладнень – головані причини смертності від грипу.

Основний шлях передачі інфекції – повітряно-крапельний: краплі слизу і слини попадають при розмові, кашлі, чханні в навколишнє середовище.

Уникнення зараження на грип в умовах спалаху – дуже важко, але можливо. Доцільно якомога ширше проводити розосередження колективів для зменшення людських контактів, в першу чергу в школах, інтернатах, дитячих садках. Досвід попередніх років стверджує, що такі дії дозволяють зменшити захворюваність.

Одним із головних заходів профілактики грипу є недопущення контакту з особами, які переносять хворобу на ногах. Ось чому у будь-якому колективі хворих необхідно виявляти, ізолювати та негайно відправляти додому для подальшого лікування. Якщо хворі це не роблять, їх дії слід оцінювати як нанесення шкоди всім оточуючим.

Одна хвора людина спроможна, згідно з розрахунками вчених, заразити за день від 10 до 20 чоловік. І це не дивно, бо при чханні або кашлі потік повітря виривається із швидкістю понад 100 км/год. та розносить інфекцію на відстань до 10 м.

При появі перших симптомів грипу хвора людина обов'язково повинна залишатися вдома — щоб не провокувати ускладнення власної хвороби і не наражати інших людей на небезпеку, смертельну для деяких з них.

Під час епідемії грипу краще за все утримуватись від відвідувань культурно-освітніх закладів.

Найефективнішим засобом профілактики є вакцинація проти грипу, вона попереджує не лише захворювання а й ускладнення. Проведення щеплень є одним з найбільших досягнень людства. Сезонна вакцинація здорових осіб проти захворювання на грип вважається одним з найбільш економічно доцільних заходів профілактичної медицини.

Найкращий час для проведення вакцинації — напередодні грипозного сезону (у вересні). Якщо такої можливості не було, то вакцинуватися можна і впродовж всього сезону. Всупереч поширеному міфу, це не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу.
Cтаном на 07.09.2011 року в Україні зареєстроваані та дозволені до застосування у епідемічному сезоні 2011-2012 рр. наступні вакцини для профілактики грипу:
ВАКСІГРИП / VAXIGRIP, виробництва Abbott Biologicals B.V., Нідерланди, сертифікат про державну реєстрацію № 121/11-300200000 від 21.07.11р., термін дії до 22.09.2013 р.;
FLUARIX тм/ФЛЮАРИКСтм виробництва GlaxoSmithKline Biologicals Branch of SmithKline Beecham Pharma GmbH & Co.KG, Німеччина, сертифікат про державну реєстрацію №122/08-300200000 від 09.07.2011 р.;
ІНФЛУВАК R/ INFLUVAC R, виробництва Abbott Biologicals B.V., Нідерланди, сертифікат про державну реєстрацію № 121/11-300200000 від 21.07.11р., термін дії до 22.09.2013 р.;
Грипповак Вакцина А(Н1N1), А (Н3N2) і В, Росія, сертифікат про державну реєстрацію № 661/ 11-300200000 від 21.07.2011р., термін дії до 13.03.2012р.;
Гриппол R ПЛЮС виробництва ТОВ "Фарма Лайф", Україна (фасування з форми "in buik" виробництва ТОВ "НПО Петровакс Фарм", Росія), сертифікат про державну реєстрацію №823/11-300200000 від 15.08.2011 р., термін дії до 16.09.2015р.;
Інтанза*15/ Інтанза* Intanza* 15/ Intanza9 (І * 9) виробництва sanoti pasteur S.A., Франція сертифікат про державну реєстрацію №85/11-300200000 від 15.08.2016р.
Вакцину можна придбати в аптечних закладах міста.
Грип краще попередити, ніж лікувати!

Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Куди ідти?
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту