Про створення комісії для перевірки наявності та стану товаро-матеріальних цінностей ДНЗ «Калинка», які знаходяться на відповідальному зберіганні в КП «Тростянецькомунсервіс»

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 08.11.2011 року № 149
м. Тростянець

На виконання клопотання завідуючої ДНЗ «Калинка» Моргун Т.П., для перевірки наявності та стану товаро-матеріальних цінностей ДНЗ «Калинка», що знаходяться на відповідальному зберіганні в КП «Тростянецькомунсервіс» згідно договору від 04.05.2007 року, керуючись Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Інструкцією з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ, затвердженої наказом головного управління Держказначейства України від 30.10.1998 року №90 та ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію для перевірки наявності та стану товаро-матеріальних цінностей ДНЗ «Калинка», що знаходяться на відповідальному зберіганні в КП Тростянецькомунсервіс згідно договору від 04.05.2007 року в такому складі:

в присутності матеріально-відповідальної особи КП «Тростянецькомунсервіс».

2. Комісії провести перевірку наявності та стану товаро-матеріальних цінностей ДНЗ «Калинка», що знаходяться на відповідальному зберіганні в КП Тростянецькомунсервіс згідно договору від 04.05.2007 та подати на затвердження міському голові акт до 30.01.2011 року.

3. Дане розпорядження направити до відділу освіти Тростянецької міської ради, ДНЗ «Калинка», КП «Тростянецькомунсервіс».

4. Контроль за виконанням розпорядженням покласти на начальника відділу освіти Тростянецької міської ради Касьяненко С.І.

В.о. міського голови                   А.І. Шацька

===============================