«Тростянецька міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту комунальної власності Тростянецької міської ОТГ

Найменування об’єкту оцінки:
– житловий будинок загальною площею 33,8 м2, що знаходиться за адресою: Сумська обл., Тростянецький район, село Зарічне, вулиця Вєдяєва, будинок 24.

Мета проведення оцінки: визначення вартості для постановки на баланс.

Замовник та платник послуг з оцінки майна: Тростянецька міська рада, телефон/телефакс: +38 (05458)5-13-80, електронна адреса: mail@trostyanets-miskrada.gov.ua.

Наявність об'єктів, що містять державну таємницю: ні.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оренди – 1500 грн. Вартість повинна включати вартість рецензування.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно надати до Тростянецької міської ради конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка відповідає вимогам Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 №2075 (у редакції наказу Фонду державного майна України від 16.01.2018 №47) (далі – Положення) та складається із:
- конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях – не більше 5 днів), пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно з законом; підтвердних документів; документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.

Документи щодо досвіду (додаток 3 Положення) повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки майна подібного до об'єкта оцінки.

На конверті слід зазначити: "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності", а також зазначити назву об'єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію.

До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додатку № 4 Положення); інформація про претендента (додаток 5 Положення);

Інформація про претендента містить: наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.
Конкурс відбудеться 10.03.2020 року об 1100 год. за адресою: 42600, Сумська обл., м. Тростянець, вул. Миру, 6 (приміщення залу засідань Тростянецької міської ради).

Документи приймаються до 03.03.2020 року (включно).
Тел.: (05458) 5-13-80.»