Про відзначення в м. Тростянець у 2011 році 67-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 26.10.2011 року № 142
м. Тростянець

Про відзначення в м. Тростянець
у 2011 році 67-ї річниці визволення
України від фашистських загарбників

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2011 р. № 939 - р «Про заходи щодо підготовки та відзначення у 2011 році 67-ї річниці визволення України від фашистських загарбників», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20.10.2011 року №684 «Про відзначення в Сумській області у 2011 році 67-ї річниці визволення України від фашистських загарбників», розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 21.10.2011 року №760 «Про відзначення в Тростянецькому районі у 2011 році 67-ї річниці визволення України від фашистських загарбників», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівнику ДП «Зелебуд» Пасікун Т.М. терміново забезпечити:
- впорядкування місць поховань: меморіального комплексу «Недоспівана пісня», пам'ятника воїнам – визволителям та поховань воїнів – визволителів.

2. Керуючій справами міськвиконкому Біловол А.Л.:
- Організувати делегацію у складі представників виконкому міської ради для покладання квітів до меморіального комплексу «Недоспівана пісня», пам'ятника воїнам – визволителям та поховань воїнів – визволителів.
- Дане розпорядження направити причетним виконавцям та затвердити на наступному засіданні виконкому.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Мусієнко О.Ю.

Міський голова                      Ю.А.Бова