Про проведення 30 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 2

Про проведення 30 (позачергової) сесії
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 30 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 14 лютого 2020 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:

2.1. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку Тростянецької міської ОТГ за 2019 рік.
2.2. Про затвердження змін про виконання бюджету Тростянецької міської ОТГ за 2019 рік.
2.3. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2019 року № 595 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
2.4. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» в новій редакції.
2.5. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Ринок Європейський» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецький ринок» в новій редакції.
2.6. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Тростянецьпастранс» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
2.7. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
2.8. Про укладення договору оренди земельної частики (паю) між Тростянецькою міською радою та ПП «Зарічанське».
2.9. Про визначення виконавця послуг з вивезення відходів на території Тростянецкої міської ОТГ.
2.10. Про надання згоди на внесення змін до договору купівлі –продажу об’єкта незавершеного будівництва шляхом викупу від 13.11.2017 року.
2.11. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 04.01.2018 року № 181 «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Тростянецька дитяча музична школа ім.П.І.Чайковського» з 01.02.2020 року.
2.12. Про внесення змін до рішення 6 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 16.02.2018 року № 181 «Про затвердження структури та чисельності клубних закладів Тростянецької міської ради, Кам’янського сільського будинку культури та Лучанського сільського клубу з 01.02.2020 року.
2.13. Про надання згоди КЗДО (ясла-садок) «Ромашка» ТМР на списання павільйону.
2.14. Про надання згоди на безоплатну передачу частини приміщень будівлі гуртожитку по вул.Заводська, 1 з балансу ДП «Елегія» на баланс ДП «Комунжитло».
2.15. Земельні питання.
2.16. Різне.

Засідання постійних комісій провести:

- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики –12 лютого 2020 року о 13.00 годині;
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 12 лютого 2020 року о 13.30 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 12 лютого 2020 року о 14.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 13 лютого 2020 року о 16.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 13 лютого 2020 року о 17.30 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
30 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 30 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 14 лютого 2020 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                    Ю.А. Бова