Важлива інформація
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец>

Освітні заклади Тростянецької громади закрили на карантин

Відповідне рішення було прийняте щойно на засіданні комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів Юрій Заяц – заступник міського голови.
На засіданні повідомлялося, що відмічається різке підвищення захворюваності на грип та ГРВІ серед населення Тростянецької громади та району. За тиждень, що минає, захворіло 424 особи, серед них 324 –діти. Епідеміологічний поріг на Тростянеччині значно перевищено. На стаціонарному лікування з діагнозами «грип» та «ГРВІ» нині перебуває 18 громадян, серед них 14 дітей.

Інформацію щодо стану захворюваності надала членам комісії Валентина Одража — в. о. завідувача Тростянецького районного лабораторного відділення Охтирського міжрайонного відділу ДУ «Сумський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

На засіданні міської комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій було вирішено призупинити навчально-виховний процес у школах, дитячих садочках, закладах позашкільної освіти з 31 січня по 7 лютого 2020 року.

У період карантину заборонено проводити культурно-масові, спортивні заходи. Призупиняється проведення екскурсій у КЗ ТМР «Музейно-виставковий центр «Тростянецький».