Про передачу та використання сувенірної продукції

Тростянецька міська рада

від 14.10.2011 року
м. Тростянець №141

Про передачу та використання
сувенірної продукції

В зв’язку із проведенням святкових заходів з нагоди проведення VI Міжнародного пленеру художників «Мальовнича Тростянеччина – 2011», та у зв’язку із скрутним становищем з надходженнями до бюджету міської ради, керуючись п.13, п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1.Використати сувенірну продукцію КЗ «Культурно – дозвіллєвий комплекс «Тростянецький» для вручення, запрошеним гостям міста та учасникам заходу під час відкриття пленеру 15.10. 2011 року.

2.Завідуючій КЗ «Культурно – дозвіллєвий комплекс «Тростянецький»
Куц Ю.О. провести передачу, а начальнику загального відділу апарату міської ради Сергієнко О.І. – приймання 30 шт. пакетів.

3.Начальнику загального відділу апарату міської ради Сергієнко О.І. використати сувенірну продукцію – 16 шт. пакетів, 16 шт. книг –
М.М. Артюшенка «Нариси історії міста Тростянець», 16 шт. магнітів гіпсових, 16 шт. календарів настільних, 80 буклетів з видами міста, запрошеним гостям міста та учасникам заходів під час відкриття пленеру 15.10. 2011 року.

4. Головному бухгалтеру апарату міської ради Пустовойтовій В.А. провести документальне оформлення приймання – передачі матеріальних цінностей.

5. Дане розпорядження направити причетним виконавцям.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Мусієнко О.Ю.

Міський голова                  Ю.А. Бова

Асоціація міст України