Культурне життя міста

З Новим роком йдем до хати, щось вам маєм віншувати!

Майстерним, колоритним і натхненним виконанням величальних українських обрядових пісень, які зазвичай співають під час різдвяно-новорічних свят, порадували сьогодні колектив Тростянецької міської ради учні та викладачі дитячої музичної школи ім. П. І. Чайковського!

Під музичний супровід ансамблю скрипалів дзвінко лунали дитячі голоси, виконавці пісень величали господарів, бажали достатку, здоров’я, вдалого нового року! Підкорило усіх зворушливе і чисте виконання «Щедрика» та інших українських щедрівок, колядок, посівальних пісень!

Міський голова Юрій Бова, працівники Тростянецької міської ради подякували юним музикантам за чудову театралізовану виставу, за яскраві виступи! Як годиться, діти отримали солодощі, а колектив міської ради - позитивний настрій і заряд бадьорості на увесь день!