Привітання міського голови

Шановна громадо, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати, активісти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її жителя за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів , голів вуличних та будинкових комітетів, громадських активістів - усіх, хто вболіває за долю Тростянецької громади й не словом, а ділом допомагає її розвитку!

Працівникам органів місцевого самоврядування випала почесна і відповідальна місія – представляти інтереси громади, щодня приймати виважені рішення та робити відповідальні кроки для розв’язання важливих питань, від яких залежить благополуччя мешканців та життєдіяльність територій.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю щиру подяку усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства. Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за непросту й відповідальну діяльність, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот!

Особливі слова подяки адресую ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування на Тростянеччині!

Бажаю усім, хто працює на благо Тростянецької громади, відстоює її запити та інтереси, міцного здоров'я, безмежного щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань!

З повагою, міський голова Тростянецької ОТГ Ю. А. Бова