Святкові заходи

5 грудня наша країна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день волонтера, а завтра, 6 грудня українці вшановують військовослужбовців відзначенням Дня Збройних Сил України! Усім, хто причетний до благородної справи захисту територіальної цілісності нашої держави, до волонтерського руху й були присвячені урочистості, які відбулися в залі Палацу дітей та юнацтва.

Історія Збройних Сил України – це славні традиції наших прадідів, великі звитяги козацтва. За умов сьогодення українці, як ніколи раніше, єдині з армією, а рівень довіри до неї – найвищій. Сила та міць української держави – у єдності армії та народу! Про це говорила у своєму виступі секретар Тростянецької міської ради Наталія Ковальова, передаючи привітання від Юрія Бови – міського голови Тростянецької ОТГ – військовослужбовцям, ветеранам АТО, волонтерам, які завітали на урочистості.

З Днем волонтера та Днем Збройних Сил України учасників зібрання поздоровили Олег Сипко – голова райдержадміністрації, Олексій Котко – заступник голови районної ради, Сергій Швайкус – військовий комісар Тростянецького районного військового комісаріату, Микола Бабич – голова громадської волонтерської організації «Сокіл».

Хвилиною мовчання тростянчани вшанували світлу пам’ять наших земляків, які віддали найдорожче – життя, захищаючи волю й незалежність Батьківщини.

Свято продовжилося врученням Подяк військовослужбовцям, ветеранам АТО, волонтерам від Тростянецької міської ради, райдержадміністрації, районної ради. Талановиті тростянецькі діти – гуртківці Палацу – порадували усіх яскравими й натхненними виступами!

на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец