28 листопада освітяни Тростянецької громади сердечно вітали своїх колег, які стали переможницями першого (зонального) туру ХХV всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» - Світлану Мар’єнкову та Юлію Шулєшову! Світлана Мар’єнкова, учителька міської школи № 1, перемогла в номінації «Хімія»! Конкурсний етап тривав із 19 по 22 листопада на базі Великописарівської спеціалізованої школи.

Результати конкурсного етапу в номінації «Початкова освіта» члени журі підсумували в міській школі № 5. Конкурсанток тепло та щиро поздоровила методист відділу освіти Тростянецької міської ради Наталія Шабельник.

За кількістю набраних балів почесне звання «Учитель року – 2020» носитиме Юлія Шулєшова – учитель початкових класів міської школи № 4! Юлія – молодий, талановитий педагог, працює в освіті Тростянеччини п'ять років. Вона розповіла, що професію вчителя обрала для себе, коли сама ще була школяркою, й жодного дня не пошкодувала, що втілила свою дитячу мрію в життя!

Лауреатами першого (зонального) туру ХХV всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Початкова освіта» стали: Юлія Підопригора (ЗЗСО № 2) – II місце, Тетяна Лантух (ЗЗСО № 5) – III місце! Валентина Голуб - вчителька Білківська ЗОШ показала четвертий результат, вона не добрала лише 1 бал до третього місця!

Усі конкурсанти нагороджені почесними грамотами Тростянецької міської ради, а переможці й лауреати також отримали грошові премії. Вітаємо талановитих педагогів Тростянеччини!

на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец