Презентації

Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОТГ, розпочав 18 листопада цикл презентацій пріоритетних напрямів стратегічного розвитку Тростянецької громади на найближчі 5 років. Він презентував широкому загалу спортивний розвиток громади. Міський голова продемонстрував працівникам самоврядних органів, структурних підрозділів Тростянецької міської ради, керівникам освітніх закладів, депутатам спортивне майбутнє Тростянеччини! Він ознайомив колег з такими проектами: Реконструкції стадіону ім. В. П. Куца (будівництво цього об’єкту вже виходить на фінішну пряму); проектом будівництва мультиспортивного комплексу Н20 по вул. Л. Кеніга; проектом будівництва нового біатлонного комплексу «NESKUCHNE» з багатофункціональними спортивно-оздоровчими об’єктами по вул. Лісній.

Очільник нашої громади зауважив, що вищеназвані запроектовані спортивні об’єкти відповідатимуть усім вимогам європейських стандартів. Їх планується втілити в життя Тростянецької громади до 2025 року.

Він підкреслив, що створення цих спортивних об’єктів сприятиме:
- збільшенню потоків туристів (більше 50 тис/рік);
- створенню нових робочих місць (орієнтовно 120);
- залученню інвестицій в громаду
(орієнтовно 590 млн. грн.);
- зростанню бюджету громади (в т.ч. через збільшення
ПДФО на 2,16 млн. грн/рік);
- зростанню інвестиційної привабливості регіону;
- якісному регіональному розвитку та популяризації
Сумської області;
- вихованню молоді та професійних спортсменів.

По закінченню Презентації Юрій Анатолійович висловив щиру подяку розробникам цих архіважливих для розвитку нашої громади проектів – проектному бюро з Чеської республіки Projekční kanceláři «Pelikán» в особі Ing. Milan Pelikán (які є розробниками проекту біатлонної спортивної бази в місті Nové Město na Moravě; технічному директору біатлонної бази в місті Нове-Место-на-Мораве в Чехії Karel Klapač, представники компанії TechnoAlpin - світовий лідер по виробництву штучного снігу; колективу Дочірнього підприємства публічного акціонерного товариства «Сумбуд» «Проектно-технологічне підприємство «Сумбудпроект»; працівникам Тростянецької міської ради – Максиму Синявіну – заступнику міського голови та Аліні Бер – начальнику відділу містобудування та архітектури апарату Тростянецької міської ради.