Привітання міського голови

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Тростянецької громади! Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята!

У цей день ми вшановуємо всіх, хто відроджує духовні скарби Тростянецького краю, дбає про культурний розвиток громади, займається аматорською творчістю. Культура робить людину особистістю: формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність, зайняти гідне місце серед світових культур.

Завдяки вам, працівникам закладів культури та аматорам народного мистецтва, ми маємо можливість доторкнутися до дивовижного світу краси, долучатися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості!

Шановні працівники культури, хай ваша творчість завжди зігріває серця людей! Бажаю вам миру, здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги!

З повагою, міський голова Тростянецької ОТГ Ю. А. Бова