Сесія

7 листопада, на 27-й позачерговій сесії Тростянецької міської ради депутати своїм рішенням внесли зміни до бюджету громади, затвердивши субвенцію з обласного бюджету: 500 тис. грн – на придбання службового автомобіля у Кам’янську амбулаторію, 99 тис. грн. – на придбання телемедичного обладнання у цей же медичний заклад.

Як зауважив головуючий на сесії Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОТГ, найближчими днями буде проведено тендерні процедури на їх закупівлю.

Начальник фінансового управління Альона Калініченко повідомила на сесії ще одну приємну новину: надійшли державні кошти в сумі близько 750 тис. грн. на будівництво мультифункціонального майданчика для спортивних ігор. Такий майданчик буде облаштовано на території Смородинської школи. Його спорудження передбачає співфінансування з бюджету громади в грошовій сумі такого ж обсягу.

З питання затвердження містобудівної документації «Генеральний план з планом зонування території с. Зарічне Тростянецького району Сумської області» та «Внесення змін до Генерального плану з розробленням плану зонування території с. Кам’янка Тростянецького району Сумської області» доповідала на сесії Аліна Бер – начальник відділу містобудування та архітектури.

Затвердження депутатами генерального плану Зарічного є поштовхом туристичного, екологічного, культурного розвитку села. У Кам’янці, де територія і кількість населення значно більші, генпланом передбачено на перспективу економічний, сільськогосподарський, культурний, спортивний та інші важливі напрями розвитку.