Охорона здоров"я

Відтепер КНП «Тростянецький Центр первинної медичної допомоги» має два сучасних службових автомобіля «Renault Duster». Новий автомобіль, 2019 року випуску, придбано цими днями за 480 тис. грн. – це кошти Національної служби здоров'я України. Машина має високі технічні й експлуатаційні характеристики, відмінну енергоємність, високу прохідність.

Як розповіла Світлана Лобода - головний лікар Центру первинної медичної допомоги, новий автомобіль буде використовуватись для обслуговування лікарями своїх пацієнтів вдома, забезпечення виїзду комплексних лікарських бригад для обстеження та медичного обслуговування сільського населення.

Керівник цього медзакладу зауважила: потреба в придбанні другого службового автомобіля назріла нагальна, так як сімейні лікарі виїжджають додому до хворих не тільки по території Тростянецької громади, а й у села району, жителі яких уклали медичні декларації з лікарями Тростянецького центру первинної медичної допомоги.