Акції

Творча акція під такою назвою відбулася вчора в структурному підрозділі апарату Тростянецької міської ради - Центрі надання адміністративних послуг. Цей цікавий захід відбувся з нагоди урочистого відкриття ЦНАПу, яке відбудеться 12 листопада.

Вихованці студії образотворчого мистецтва «Веселка» Палацу дітей та юнацтва завітали до ЦНАПу. Його керівник – Світлана Андрух в доступній формі ознайомила їх з діяльністю Центру, наголосивши, що вона орієнтована на потреби жителів громади, а головним завданням ЦНАПу є швидке надання людям необхідних адміністративних послуг в комфортних сучасних умовах.

- Відкриваючи такі сучасні установи, як ЦНАП, ми будуємо безпечну, європейського рівня громаду, яка дбає про кожну людину, про її соціальні потреби, - розповідала керівник дітям.

Свої мрії щодо розвитку рідного Тростянця і висвітлили юні художники у своїх малюнках! Незабаром дитячі малюнки прикрасять стіни Центру надання адміністративних послуг!

на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец