Чимало тростянецьких школярів охоче відвідують Тростянецьку дитячо-юнацьку спортивну школу. Гарні тренери, які не уявляють свого життя без спорту, готують юних боксерів, легкоатлетів вчать дітей техніці боротьби дзюдо, панкратіон. У закладі працює 20 груп, заняття проводить 9 тренерів.

Як розповів директор КЗ «Тростянецька ДЮСШ» Олександр Гребіник, у 2019 році значно покращилися як стан внутрішніх приміщень школи, так і її матеріально-технічна база.

За кошти бюджету Тростянецької громади виконано ряд ремонтних робіт: якісно відремонтовано коридор та внутрішній туалеті (вартість робіт - 81,0 тис. грн.), оновлено спортивний ринг для тренувань (вартість робіт – 18, 2 тис. грн), також здійснено поточний ремонт приміщенні – фарбування стін, підлоги тощо. Придбано для тренувань з боротьби панкратіон спортивні мати, мішки на суму близько 65 тис. грн.; спортивні тренажери на суму 22,0 тис. грн..

Нещодавно благодійну допомогу Тростянецькій ДЮСШ в сумі 160 тис. грн. надав депутат Сумської обласної ради Олександр Линник. За спонсорські кошти придбано боксерський ринг 7,8х7,8х1м вартістю 148,0 тис. грн.; боксерські рукавички, боксерську грушу, шоломи, боксерські мішки на загальну суму 12,0 тис. грн. Спортсмени й вихованці вдячні депутату Олександру Линнику за підтримку!