Привітання міського голови

Шановні юристи Тростянеччини! Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Для сучасного українського суспільства ваша професія надзвичайно важлива, адже у цей час на правничу спільноту покладаються надії та завдання утвердження принципу верховенства права, приведення українського законодавства до рівня європейських стандартів, посилення правових гарантій захисту громадян і підвищення правової культури українців.

Шановні юристи, будьте завжди гідними свого високого призначення! Нехай справа, якій ви присвятили життя, приносить користь людям.
Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Щиро зичу усім вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої рідної України!

З повагою, міський голова Тростянецької ОТГ Ю. А. Бова