Про проведення 25 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 10

Про проведення 25 (позачергової) сесії
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 25 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 27 вересня 2019 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:

2.1. Про внесення змін рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року № 483 «Про затвердження програми забезпечення діяльності депутатів Тростянецької міської ради та органів самоорганізації населення на 2017-2020 роки».
2.2. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 23.12.2016 року № 482 «Про затвердження Програми розвитку партнерства та міжнародної діяльності в місті Тростянець на 2017-2020 роки».
2.3. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2018 року № 948 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
2.4. Про внесення змін до рішення 22 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 25.06.2019 року № 300 «Про здійснення державно-приватного партнерства та підготовку до проведення конкурсу із визначення приватного партнера щодо проекту «Розміщення об’єктів торгівлі та будівництво вхідної групи до міського парку ім. П.І.Чайковського».
2.5. Про внесення змін до рішення 20 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 15.04.2019 року № 216 «Про надання дозволу Тростянецькій міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності цільове призначення якої змінюється кадастровий номер 5925010100:00:012:0498 загальною площею 0,0298 га за адресою: м. Тростянець, вул. Леоніда Татаренка, 3/1 на території Тростянецької міської ради Тростянецького району Сумської області.
2.6. Про скасування рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради від 10.07.2019 року № 341 «Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі в м. Тростянець по вул. Ломоносова, 5/1» .
2.7. Про укладення додаткової угоди № 3 до договору оренди земельної частки (паю) № 1 від 16.02.2018 року укладеного між Тростянецькою міською радою та ПП «Зарічанське».
2.8. Про затвердження договорів купівлі – продажу та акту приймання-передачі частки у статутному капіталі.
2.9. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925010100:00:012:0419, по вул. Благовіщенська, 58 в м. Тростянець Сумської області гр. Сасіну Андрію Володимировичу.
2.10. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності книг та настільних ігор.
2.11. Про надання згоди на списання будівлі тиру недобудованого Кам‘янського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради.
2.12. Різне.
2.13. Земельні питання.
Засідання постійних комісій провести:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту –26 вересня 2019 року о 15.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики –26 вересня 2019 року о 16.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 26 вересня 2019 року о 16.30 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 26 вересня 2019 року о 17. 00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 26 вересня 2019 року о 17.30 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
25 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 25 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 27 вересня 2019 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова