Оголошення

Тростянецька міська рада планує продати на аукціоні
об’єкт комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади - домоволодіння в м. Тростянець по вул. Зарічна, 33

Житловий будинок розташований недалеко від центру міста, в затишному, екологічно чистому куточку Вознесенського мікрорайону (на Перекалках) . Відстань від об’єкту продажу до центру міста близько 2,2 км. Поруч розташовані житлові домоволодіння. Неподалік розміщені об’єкти соціально-побутового призначення: магазин на відстані 150 м та капличка на відстані 150 м, поруч з капличкою - джерело «Підгірне» з чистою, смачною, і за давніми легендами – цілющою водою. По вулиці здійснюється автобусне перевезення, неподалік на відстані 600 м знаходиться автобусна зупинка. Вулиця має асфальтне покриття, забезпечена електропостачанням, газопостачанням.

Житловий будинок дерев’яний з металевою покрівлею, складається з 2-х житлових кімнат. Загальна площа будинку 42,3 м2, в тому числі житлова 24,7 м2. Об’єкт продажу тривалий час не використовується за призначенням та потребує реконструкції. На території домоволодіння також розташована господарська будівля – сарай.

Будинок розміщений на великій, рівній, сформованій земельній ділянці площею 0,1000 га (10 соток), яка може використовуватися для садівництва та вирощування екологічно чистих овочевих та ягідних культур. Чудові можливості для добудови — велика земельна ділянка дозволить з часом збільшити помешкання до бажаних розмірів, або збудувати нове.

Початкова вартість об’єкта становить 10920,00 грн. (десять тисяч дев’ятсот двадцять гривень) + відшкодування витрат по підготовці об’єкта до продажу.

Громадян, зацікавлених у придбанні домоволодіння в м. Тростянець по вул. Зарічна, 33 за більш детальною інформацією просимо звертатися до Тростянецької міської ради за адресою м. Тростянець, вул. Миру, 6 або за тел.: 05458- 5-13-80.