Про скликання постійно діючої комісії та проведення виїздного засідання для попереднього погодження місця розташування земельної ділянки, будівництва, добудови, перепланування будівель, споруд, приміщ

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 26.09.2011 року № 127
м. Тростянець

Про скликання постійно діючої комісії та проведення
виїздного засідання для попереднього погодження
місця розташування земельної ділянки, будівництва,
добудови, перепланування будівель, споруд, приміщень та
проведення інших робіт на земельних ділянках, що належать
громадянам та суб’єктам господарської діяльності на
праві приватної власності та перебувають на умовах оренди

На підставі рішення виконкому Тростянецької міської ради №170 від 09.04.2010 року «Про створення постійно діючої комісії для попереднього погодження місця розташування земельної ділянки, будівництва, добудови, перепланування будівель, споруд, приміщень та проведення інших робіт на земельних ділянках, що належать громадянам та суб’єктам господарської діяльності на праві приватної власності та перебувають на умовах оренди », з метою попереднього погодження місця розташування земельної ділянки, будівництва, добудови, перепланування будівель, споруд, приміщень та проведення інших робіт на земельних ділянках, що належать громадянам та суб’єктам господарської діяльності на праві приватної власності та перебувають у користуванні на умовах оренди, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати постійно діючу комісію для попереднього погодження місця розташування земельної ділянки, будівництва, добудови, перепланування будівель, споруд, приміщень та проведення інших робіт на земельних ділянках, що належать громадянам та суб’єктам господарської діяльності на праві приватної власності та перебувають на умовах оренди.

2.Провести роботу виїздного засідання комісії для попереднього погодження місця розташування земельної ділянки, будівництва, добудови, перепланування будівель, споруд, приміщень та проведення інших робіт на земельних ділянках, що належать громадянам та суб’єктам господарської діяльності на праві приватної власності та перебувають на умовах оренди .

3.Комісії приступити до роботи 27.09.2011 року о 09-00 годні в залі засідань міськвиконкому.

4.Секретарю приймальні повідомити членів комісії про засідання комісії.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу містобудування, архітектури комунального господарства та благоустрою Косьмина С.Г.

Міський голова                                Ю.А. Бова

Асоціація міст України