Ремонт доріг

Відтоді, як села Кам’янка та Кам’янецьке приєдналися до Тростянецької громади, міський голова Юрій Бова почав звертатися листами й особисто до Сумської ОДА з приводу виділення коштів на ремонт дороги між цими селами. Той факт, що по розбитій дорозі щодня везуть дітей з села Кам’янецьке до школи в село Кам’янку викликав неабияке занепокоєння!

Наполегливість міського голови не була марною! З обласного бюджету виділено кошти в сумі 6 мільйонів гривень на поточний середній ремонт дороги (двошарове асфальтування) між селами Кам’янка - Кам’янецьке.

Тростянецькою міською радою проведено тендерні процедури. Переможцем тендеру на виконання робіт стало приватне підприємство «Харківспецбудмеханізація-7». Підприємство має сучасну спецтехніку й виконує якісний ремонт.

Наразі дорожні роботи вийшли на фінішну пряму. Буде відремонтовано дорожнє полотно протяжністю 800 метрів, ширина проїжджої частини - 6 метрів. По хорошій дорозі тепер буде курсувати комунальний автобус за маршрутом Кам’янецьке - Кам’янка - Тростянець.