День міста

«Вишенькою на торті» тростянецького свята День міста став традиційний конкурс краси «Міс Тростянець»! Організаторами його стали Тростянецька міська рада та місцева ініціативна група Молоdi! Головний хореограф-постановник конкурсу краси - Наталі Ткаченко.

Генеральним спонсором конкурсу краси «Міс Тростянець-2019» виступив ТД "Ельдорадо"!

Одинадцять тростянецьких красунь впевнено проявити себе в дефіле на подіумі та в інтелектуальному конкурсі. Вітаючи чарівних конкурсанток, міський голова Юрій Бова (голова журі) відзначив, що наша громада пишається кожною з них, бо вихід на цю велику сцену вже є перемогою! Перемогою над собою, над власними страхами і, можливо, невпевненістю й вміння яскраво розкритися перед публікою, продемонструвати свою вроду!

Набрала найбільшу кількість балів від журі Оксана Бурлака, вона і стала переможницею – «Міс Тростянець -2019»! Анна Романенко є першою віце-міс Тростянець, Вікторія Таран – другою віце-міс Тростянець! Усі дівчата отримали подарунки від спонсорів, а переможниця – Оксана Бурлака - також сертифікат на 5 тисяч гривень від головного спонсора конкурсу ТД "Ельдорадо"!