Сесія

Із усіх багаточисельних напрямків діяльності найбільшу увагу, найбільші фінансові ресурси керівництво нашої громади приділяє збереженню, переоснащенню, модернізації Тростянецької міської лікарні. Одним з перших стоїть завдання підняти на високий рівень діагностичні обстеження й здешевити відповідні послуги для пацієнтів до мінімуму.

Про це говорив сьогодні на сесійному засіданні міський голова Юрій Бова, висвітлюючи питання «Про звіт виконавчого комітету, апарату, комунальних підприємств, установ та організацій міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку Тростянецької міської об‘єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року.».

Очільник нашої громади повідомив щодо Тростянецької лікарні дві важливі для населення новини: 7 вересня, на День міста, відбудеться відкриття капітально відремонтованого, переоснащеного акушерсько-гінекологічного відділення; в поточному році буде придбано ще один УЗД апарат, який має в комплекті 4 датчики, що дає можливість зробити, зокрема, й УЗД серця. Не менш важливим є й те, що завдяки програмі НЕФКО Тростянецька міська рада отримала кредит під 3% річних ( 12 мільйонів гривень на 7 років) на утеплення лікарні.

Пріоритетні напрями розвитку громади – це освіта і культура. В поточному році в ремонтні роботи в закладах освіти громади вкладено близько 2 мільйона гривень! Припинене таке ганебне явище, як «побори» з батьків. Юрій Анатолійович зупинився й на позитивних змінах у культурному житті громади. Повідомив, що в 2019 році на ремонт другої частини Тростянецької публічної бібліотеки затрачено з бюджету громади 890 тис. грн., й вона перетворилася в сучасний, широко відвідуваний інформаційний простір.

Міський голова також зазначив, що належна увага приділяється забезпеченню стійкої життєдіяльності міста в зимових умовах. Ремонтуються котельні, завозяться дрова. На сьогодні вже заготовлено 70% дров до потреби, це дуже добрий показник. На постійному контролі влади громади – забезпечення безперебійної роботи пасажирського транспорту. Юрій Бова, міський голова, повідомив, що до кінця поточного року буде придбано ще один автобус Ataman для здійснення пасажирських перевезень в межах громади.

Для громадян, котрі користувалися послугами приватного перевізника, який здійснював рейси за маршрутами № 6, № 9 спішимо повідомити, що в подальшому ці рейси буде обслуговувати ДП «Тростянецьпастранс» автобусом Ataman. Відповідне рішення ухвалили сьогодні депутати на своєму сесійному засіданні.

на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец