Про проведення 24 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 9

Про проведення 24 сесії
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 24 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 21 серпня 2019 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:

2.1. Про заслуховування інформації Тростянецького відділу Охтирської місцевої прокуратури за І півріччя 2019 року.
2.2. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади міста І півріччя 2019 року.
2.3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року.
2.4. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2018 року № 948 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
2.5. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 179 від 04.01.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту».
2.6. Про безкоштовну передачу з балансу КНП «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» ТМР на баланс КЗ ТМР «СК «Академія спорту» автомобілів.
2.7. Земельні питання.

Засідання постійних комісій провести:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту –19 серпня 2019 року о 15.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики –19 серпня 2019 року о 16.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 20 серпня 2019 року о 11.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 20 серпня 2019 року о 16. 00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 20 серпня 2019 року о 17.30 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
24 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 24 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 21 серпня 2019 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова