Фестивалі

Особливою атмосферою, насиченою новими знайомствами, віртуозною музикою, мальовничими краєвидами запам’ятавсся сьомий фестиваль «СХІД РОК» його відвідувачам! Кожного року головний його організатор – Тростянецька міська рада – намагається створити нові і зберегти кращі фестивальні традиції.

Цьогоріч вперше для місцеві жителі мали можливість придбати квитки за половину вартості, пред’явивши на касі Карту мешканця Тростянецької міської ОТГ.

Іще однією новацією стало встановлення в Круглому дворі спеціальної платформи для людей з особливими потребами, а також спеціальних туалетів для людей з інвалідністю. Вхід на фестиваль для людей з інвалідністю першої групи був безкоштовним, також вільним був вхід до Круглого двору для учасників АТО та їх дітей, та дітей віком до 14 років у супроводі батьків.

«СХІД РОК»- 2019 мав екологічне спрямування: були встановлені баки для сортування сміття, а волонтери розповідали гостям цього музичного заходу про переваги сортування побутових відходів.

Безкоштовне наметове містечко, як і кожного року, функціонувало в дендропарку Нескучне. Й тут не обійшлося без новацій: для відпочивальників запровадили нові послуги – сплав на байдарках по Нескучанських озерах та катання на катамаранах!

На другий день фестивалю серця його відвідувачів підкорили своїми запальними виступами на головній сцені "зіркові" виконавці - рок-гурт Louna та дует 5'nizza!

на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец