У школах, розташованих на території Тростянецької міської ОТГ, з того часу, як вони перейшли у комунальну власність громади, відразу ж припинилися ремонти за рахунок батьків та збір коштів на різні шкільні потреби. За ініціативи міського голови Юрія Бови, всі відповідні витрати почали фінансуватися з бюджету громади.

Відтак, за І півріччя 2019 року для усіх закладів освіти було придбано за кошти міського бюджету миючі та дезінфікуючі засоби, медикаменти на загальну суму 105 тис. грн., канцтовари 34,9 тис. грн., а також крейду , фарбу, шпалери, лінолеум, цемент, санітарне обладнання на суму 130,9 тис. грн.

Також в поточному році за бюджетний кошт закуплено у школи громади 2 акустичні системи, 3 швейні машинки, 4 пилосмоки, косарку, жалюзі, килими, лампи для проектора, магнітно- маркерні дошки за рахунок залишків державної субвенції на суму 243,7 тис. грн.

У першому півріччі обсяг поточних ремонтних робіт у школах здійснено такий: ремонт їдальні, мережі водопостачання, комп’ютерного класу в міській школі №3; ремонт кімнати для першого класу в міській школі № 1. Значні ремонтні роботи проведено по закладах дошкільної освіти громади, а саме: замінено 32 вікон та 4 дверей на загальну суму 168 тис. грн. У садочку «Калинка» виконано ремонт та облаштування ганків. Здійснено роботи по утепленню стін у садочках «Казка» та «Ромашка» загальною площею 110 м2 на суму близько 100 тис. грн.

Проведено відкриті торги на закупівлю дров для 5 закладів освіти, які мають твердопаливні котли. Станом на 1 липня 2019 року освітні заклади громади забезпечені твердим паливом на 48%.

Для проведення косметичних ремонтів у приміщеннях та на території дитячих садків закуплено фарбу, будівельні матеріали на загальну суму 117,9 тис. грн.

Усього за півріччя на послуги та ремонтні роботи в закладах освіти тростянецької ОТГ використано 1 816 214 грн., на придбання матеріалів використано 643,6 тис. грн.