Виконком

У Тростянецькій громаді визначили місця для розміщення передвиборчої агітації

Виконком Тростянецької міської ради сьогодні на своєму позачерговому засіданні своїм рішенням визначив місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації при проведенні виборів народних депутатів України, відповідно до статті 68 Закону України “Про вибори народних депутатів України”, керуючись пп.7 п.а), пп.4 п.б), ст.30, ст. 52, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

1. Визначено місця для тимчасового встановлення агітаційних наметів на території Тростянецької міської ОТГ для проведення передвиборної агітації народних депутатів України, які відбудуться 21 липня 2019 року, відповідно до Указу Президента України №303/2019 року «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів», згідно доданих схем.

У Тростянці місця для розміщення передвиборчої агітації визначено такі:
- місця № 1- 6 на площі Вічевій;
- місця № 1 - 3 між приміщенням Будинку побуту
вул. Благовіщенська, 10а та будівлею ПП Бова С.А. по вул. Благовіщенська, 8,;
- місця № 1- 6 біля приміщення банку «Райффайзен банк «Аваль» на л. 40-ї Армії;
- місця № 1- 6 по вул. Кеніга на території торгівельного майданчику;
- місця № 1 - 6 на площі біля «Укртелекому»;
- місця № 1 - 5 по вул. Набережній біля перехрестя з вулицею Кеніга.

У старостинських округах місця для розміщення передвиборчої агітації визначено такі:

- 3 місця в с. Кам’янка, біля будинку культури, по вул. Гагаріна, 145;
- 2 місця в с. Кам’янецьке, біля клубного закладу, по вул. Ватутіна, 70 А;
- 3 місця в с. Зарічне, біля адміністративної будівлі Зарічненського старостинського округу по вул. Вєдяєва, 22 А ;
- 2 місця в с. Лучка, біля Лучанського клубного закладу, по
вул. Центральна, 1.

Також члени виконкому затвердили своїм рішенням місця для розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) на території Тростянецької міської ОТГ для проведення передвиборчої агітації народних депутатів України.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ: забороняється розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху, на пам’ятках архітектури, пам’ятниках і пам’ятних знаках історії та культури згідно до додатку 12 до даного рішення.