Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Про проведення 22 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради
У К Р А Ї Н А

Тростянецька міська рада
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ


від 21.06.2019 року
м. Тростянець № 7


Про проведення 22 сесії
7 скликання Тростянецької міської радиКеруючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 22 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 25 червня 2019 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:

2.1. Про призначення директора комунального закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Дубравушка» Тростянецької міської ради.
2.2. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2018 року № 948 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
2.3. Про затвердження Переліків адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» апарату Тростянецької міської ради та віддалене робоче місце.
2.4. Про затвердження рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради.
2.5. Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату Тростянецької міської ради та затвердження Положення.
2.6. Про затвердження Положення про відділ комунальної власності та земельних відносин апарату Тростянецької міської ради.
2.7. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2019 року № 937 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Тростянецької міської об'єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2019 році».
2.8. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності металопластикових конструкцій.
2.9. Про внесення змін до рішення 20 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 15.04.2019 року № 195 «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади».
2.10. Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами.
2.11. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Комунальна, 23 ґ, в м. Тростянець гр. Андрущенко Юрію Петровичу.
2.12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам міста.
2.13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки 02.05-для будівництва індивідуальних гаражів вул. Комунальна, 23 д, в м. Тростянець гр. Сівідовій Світлані Леонідівні.
2.14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чабада Юлії Олексіївни (1/4 частки) гр. Чабада Федіра Івановича (1/4 частки) гр. Чабада Анастасії Яківни (1/4 частки) гр. Чабада Любові Дмитрівни (1/4 частки) код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вулиця Леніна, 102.
2.15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мірошніченко Надія Володимирівна 1/6 гр. Мірошніченко Олександр Іванович 1/3 гр. Гонтар Валентина Олексіївна ½ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вулиця Гурського, 15.
2.16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Великодної Віти Олександрівни код КВЦПЗ 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського призначення на території Тростянецької міської ради.
2.17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чайка Віктор Юрійович код КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: 42600, Сумська область, Тростянецький район, м. Тростянець, вулиця Матросова, 2.
2.18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, вул. Благовіщенська, поряд № 36 за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради гр. Слабоспицькій Віті Олександрівні.
2.19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) Тростянецькій міській раді код КВЦПЗ 03.05 для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування в м. Тростянець по вул. Благовіщенська, 56д Тростянецького району Сумської області.
2.20. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Зарічненської сільської ради від 19.12.2001 року № 54 «Про затвердження змін площ земельних ділянок, виявлених при виконанні робіт по складанню державних актів на право приватної власності на землю громадянам – жителям с. Зарічне».
2.21. Про надання у власність земельної ділянки гр. Романенко Олені Володимирівні код КВЦПЗ 02.01- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Пролетарська, 2 в м. Тростянець, Тростянецького району, Сумської області.
2.22. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кам’янської сільської ради № 53 від 19.11.1993 року «Про передачу у приватну власність земельні ділянки згідно Декрету Кабінету міністрів від 26 грудня 1992 року № 15-92 та ст. 6 Земельного Кодексу України».
2.23. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кам’янської сільської ради № 29 від 06.08.1993 року «Про передачу у приватну власність земельні ділянки згідно Декрету Кабінету Міністрів від 26 грудня 1992 року № 15-92 та ст.6 Земельного Кодексу України».
2.24. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кам’янської сільської ради № 58 від 15.12.1993 року «Про передачу у приватну власність земельні ділянки згідно Декрету Кабінету Міністрів від 26 грудня 1992 року № 15-92 та ст.6 Земельного Кодексу України».
3. Різне.

Засідання постійних комісій провести:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту –24 червня 2019 року о 14.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики –24 червня 2019 року о 15.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 24 червня 2019 року о 16.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 24 червня 2019 року о 17. 00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 24 червня 2019 року о 17.30 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
22 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 22 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 25 червня 2019 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова
Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту