Виконком

Нову траспортну схему та нові 11 маршрутів громадських перевезень автомобільним траспортом затвердили цими днями члени виконавчого комітету Тростянецької міської ради на своєму засіданні.

Транспортну схему складено таким чином, щоб були охоплені усі мікрорайони й старостинські округи нашої громади. Фахівцями міської ради ретельно вивчалася думка громадян. Враховано пропозиції, щоб люди з віддалених мікрорайонів (вул.Зарічна, вул. Радомлянська, вис. Гай, Смородина та ін.) могли прямим маршрутом (без пересадок) дістатись до об’єктів соціального значення.

Розклад руху транспорту дозволить тростянчанам вчасно потрапити на роботу, дітям - до шкіл, садочків, а увечері повернутися додому. За словами міського голови Юрія Бови, нову транспортну схему розроблено перш за все для зручності людей, а не перевізників. Комунальні автобуси та транспортні засоби приватних перевізників надаватимуть послуги з перевезення пасажирів з більш зручним графіком руху в ранкові, денні та вечірні години.

Шановні пасажири, до вашої уваги - нові транспортні маршрути, які запрацюють в першій декаді липня:

1. Смородине – центр – вокзал – Радомля –вокзал - центр – Смородине;
2. Гай –вокзал – вул. Кеніга – лікарня –центр - вокзал – Гай;
3. вул. Зарічна – центр – лікарня – вул. Кеніга –вокзал –центр –вул. Зарічна;
4. вокзал –вул. Кеніга– лікарня – центр -вокзал;
5. вокзал – центр – лікарня – вул. Кеніга – вокзал;
6. вул. Луніна – переїзд Смородине – вул. Б. Хмельницького – центр – лікарня – вул. Кеніга –вокзал –вул. Луніна;
7. м. Тростянець (вул. Луніна – вокзал – центр – вул. Б. Хмельницького – переїзд - вул. Луніна) – с. Кам’янка – с. Кам’янецьке – с. Кам’янка – м. Тростянець ( вул. Луніна – вокзал – центр – вул. Б. Хмельницького – переїзд - вул. Луніна);
8. Гай – вокзал – центр – вул. Зарічна – центр –вокзал –Гай;
9. Радомля – вокзал – центр – лікарня – центр –вокзал – Радомля;
10. м. Тростянець (вокзал – центр) – с. Лучка – с. Зарічне - м. Тростянець (центр – вокзал);
11. Смородине – центр – лікарня – центр - Смородине.

Розклад руху транспорту буде додатково оприлюднено в засобах масової інформації, на офіційному сайті Тростянецької міської ради та розміщено на зупинках громадського транспорту.