Влада і громада

Цікавий масовий захід відбувся сьогодні в Тростянецькій публічній бібліотеці – неформальна зустріч міського голови Тростянецької ОТГ Юрія Бови з громадськістю. В невимушеній атмосфері за чашкою кави йшла відверта розмова керманича нашої громади з тростянчанами різного віку, різних професій і соціальних прошарків суспільства.

Питання, що хвилюють, ставили Юрію Анатолійовичу лікарі, освітяни, представники громадських організацій «Молоді», «Родинне коло Тростянеччини», «Центр громадської безпеки», ОСББ «Тростянчанка», представники Кам’янського та Зарічненського старостинських округів. У заході взяла участь молода киянка, координатор проекту «Пульс». Цей проект спрямований на зміцнення місцевого самоврядування в Україні.

Запитання учасників зустрічі стосувалися різноманітних сфер життєдіяльності громади. Обговорювалися такі теми, як збір, сортування та переробка твердих побутових відходів, виховання екологічної свідомості у дітей та дорослих, забезпечення житлом медичних працівників, доступ до інтернету у віддалених куточках громади, створення молодіжного центру, фінансова підтримка молодіжних проектів, робота психологічної служби у закладах освіти, розбудова спортивної бази тощо.

Юрій Бова, міський голова, дав вичерпні відповіді на кожне з поставлених запитань. "Тростянецька міська рада бере участь у багатьох міжнародних проектах, які дають змогу залучати грантові кошти на реалізацію сучасних, корисних для громади проектів та програм", - розповідав Юрій Анатолійович й акцентував увагу на основних пріоритетах розвитку нашої громади, а це – підтримка та розвиток малого бізнесу, розвиток комунальної інфраструктури, раціональне використання земельних ресурсів, розвиток освіти, медицини, туризму, спорту.