Про проведення 21 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 6

Про проведення 21 сесії
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 21 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 28 травня 2019 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міської ради по виконанню Програми соціально –економічного розвитку Тростянецької міської об’ єднаної територіальної громади за І квартал 2019 року.
2.2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2019 року.
2.3. Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2018 року № 948 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
2.4. Про затвердження Програми розвитку освіти Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки
2.5. Про затвердження Програми розвитку культури, туризму та охорони нерухомої спадщини Тростянецької міської ОТГ на 2019-2021 роки.
2.6. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 04.01.2018 року № 179 «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального некомерційного підприємства Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту».
2.7. Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.02.2019 року № 55 «Про затвердження Положення про співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках Тростянецької міської ОТГ».
2.8. Про перейменування населеного пункту.
2.9. Про надання згоди КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР на списання рентгенівської трубки.
2.10. Про надання згоди КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР на списання апаратів флюрографічних.
2.11. Про затвердження персонального складу комісії на заміщення вакантної посади генерального директора КНП «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради.
3. Земельні питання.
4. Різне.

Засідання постійних комісій провести:
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту
населення, молоді і спорту –23 травня 2019 року о 14.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики –23 травня 2019 року о 14.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 24 травня 2019 року о 14.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 24 травня 2019 року о 15. 00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 27 травня 2019 року о 17.00 годині.

Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
21 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 21 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 28 травня 2019 року.
Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Ю.А. Бова