Про перенесення пленарного засідання та засідання постійної земельної погоджувальної комісії чергової 12 сесії міської ради 6 скликання

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 02.09.2011 року № 10
м. Тростянець

Про перенесення пленарного засідання та
засідання постійної земельної погоджувальної
комісії чергової 12 сесії міської ради 6 скликання

В зв’язку із тим, що 30.08.2011 року та 01.09.2011 року засідання земельної погоджувальної комісії не відбулися через відсутність кворуму, а також в зв’язку з тим, що 31.08.2011 року та 02.09.2011 року пленарні засідання 12 сесії Тростянецької міської ради 6 скликання не відбулися через відсутність кворуму, згідно п. 4 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 14 Регламенту Тростянецької міської ради 6 скликання:

1. Перенести пленарне засідання чергової 12 сесії міської ради 6 скликання на 14 вересня 2011 року на 10-00 годину та провести його у залі засідань міської ради.

2. На розгляд пленарного засідання 12 сесії винести питання:

2.1. Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно,
відмінне від земельної ділянки.
2.2. Про затвердження рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради №500 від 02.09.2011 року.
2.3. Про визначення вільних від куріння місць у місті Тростянець.
2.4. Про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік.
2.5. Про клопотання щодо необхідності внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
2.6. Про прийняття до комунальної власності на баланс ДП «Зеленбуд» дитячого ігрового комплексу «Бастіон».
2.7. Про уповноваження комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецьпарксервіс» організовувати та проводити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів».
2.8. Земельні питання.
2.9. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- постійної земельної погоджувальної комісії – 13 вересня 2011 року о 15-00 годині;

- постійної комісії міської ради з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 13 вересня 2011 року о 16-00 годині.

Міський голова                     Ю.А. Бова